Özel Üretim

  • Tasarım

  • Kulübünüz veya Takımınız için hayal ettiğiniz forma takımına karar verdiniz profesyonelce tasarım yapılmasına sıra geldi. Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve tasarımlarınız için ücretsiz 3 boyutlu sunum talebinde bulunabilirsiniz ve bu sayede ürünlerinizin siparişini vermeden önce nasıl görüneceğine karar verebilirsiniz.

Tasarımınızda olmasını istemiş olduğunuz şekil ve desenler vektörel çizimler olur ise tasarım süreciniz hızlanacaktır. Görsel ekleme alanından bu görselleri pdf olarak bize gönderebilirsiniz.

Ürün Seçimi

Tasarım sürecinin sorunsuz ilerlemesi için ürün seçimine tasarımdan önce karar vermek zaman kazanmak için idealdir. 

Ürünlerimiz :

Beden Seçimi

Seçiminizi yapmış olduğunuz ürün türüne uygun beden tablosuna Beden Tabloları alanından ulaşarak doğru beden seçimini yapabilirsiniz. 

Sipariş

Ödeme Alanı sayfamızdan tasarımını onayladığınız ürünlerinizi sepetinize ekleyerek kolayca siparişini kredi kartı veya havale ödeme seçenekleri ile verebilirsiniz.

Üretim Süresi

Teslimata hazırlama amacında olduğumuz tüm ürünlerimizi yeniden imal ediyoruz bu nedenle üretim sürecimiz 5-7 iş günüdür. Bu süreyi değiştirebilecek durumlarda önceden mail veya telefon görüşmesi ile bilgilendirileceksiniz maksimum süre 15 iş günü olabilir.

Teslimat

Üretmiş olduğumuz tüm özel üretim ürünleri Yurtiçi kargo ile gönderici ödemeli olarak ücretsiz teslimat yapıyoruz.